Wellness & Spa

Łacińskie Sanus Per Aquam (SPA) oznacza „Zdrowie przez Wodę”.

Filozofia SPA oparta została na założeniu, że woda – źródło życia – jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy – może uspokoić lub pobudzić do aktywności, może też pomóc zrelaksować się lub stymulować człowieka do działania.

 

SPA to harmonia między ciałem a duszą – odpowiednie zabiegi, które pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić ludzkie zmysły. To rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach, m.in. peelingi wygładzające i odżywiające skórę, relaksujące hydromasaże oraz kąpiele pobudzające ciało i umysł. Pakiety pielęgnacyjne SPA dbają nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaks, odstresowanie, pobudzenie lub uspokojenie).

 

W naszej strefie Wellness&SPA skorzystacie Państwo z dobroczynnych właściwości wody w postaci masaży wodnych w dużym i nowoczesnym jacuzzi, z różnymi funkcjami hydromasażu oraz z fizjoterapii – masaż wirowy kończyn dolnych. Znajdziecie również odprężenie w saunie wraz z wodospadem zimnych wrażeń, a także odpoczniecie w zaciszu tężni solankowej.

Do Państwa dyspozycji będą również gabinety masażu i fizjoterapii. Dysponujemy również niewielką salką fitness.

Kliknij, aby sprawdzić dany cennik:

Wygodne pokoje

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada

Strzałka w lewo Strzałka w prawo

Pokój 2 osobowy z dostawką

Ikona gościmax. 3 os.

Zobacz szczegóły

Komfortowy czteroosobowy apartament

Ikona gościmax. 4 os.

Zobacz szczegóły

Pokój 2 osobowy

Ikona gościmax. 2 os.

Zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie
Ikona zamknięcia