Oferta dnia

Dłużej = taniej
Zarezerwuj  nocleg z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja)  w okresie od 15.05.2020 do 30.05.2020 lub od 11.06.2020 do 23.06.2020:
min. 3-5 noclegów w cenie 115,00 zł/ doba/osoba lub min. 2 noclegi w cenie 119,00 zł/doba/osoba.
W cenie:
 • nocleg,
 • 2 posiłki: śniadanie i obiadokolacja,
 • bezprzewodowy internet Wi-Fi,
 • miejsce parkingowe na terenie posesji,
 • podatek VAT.
Rabaty dla dzieci:
Do 2,5 lat – nie korzystające ze świadczeń w pokoju 2 osobowym (przy dwóch pełnopłatnych osobach) – bezpłatnie (wspólne spanie lub własne łóżeczko). Dostawka naszego łóżeczka 20 zł/doba.
Od 2,5 lat do 10 lat – bezpłatnie (na dostawce w pokoju 2 os. z dostawką, przy dwóch pełnopłatnych osobach).
Od 10 lat do 12 lat – 50% zniżki (na dostawce w pokoju 2 os. z dostawką, przy dwóch pełnopłatnych osobach).
Dopłata do apartamentu dla 2 osób dorosłych: 50 zł/ doba
Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją, kończy śniadaniem.
Zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie.

W trosce o zdrowie naszych Gości w związku z zagrożeniem  COVID-19 wdrożyliśmy wytyczne Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS w naszym obiekcie.

 1.  Przed wejściem do obiektu i w recepcji umieściliśmy informację o maksymalnej liczbie klientów  mogących jednocześnie przebywać  w danej części obiektu.
 2.  Umieściliśmy na terenie obiektu dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk dostępne dla Gości, a w szczególności przy wejściu na teren obiektu, w obszarze recepcji, przy wejściu do windy, sali jadalnej oraz przy wyjściu z toalety.
 3.  Zapewniliśmy możliwości zakupu maseczek ochronnych w recepcji.
 4. Wywiesiliśmy w pomieszczeniach sanitarno-higienicznych instrukcję dot. mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek, zdejmowania i zakładania maseczki, a  przy dozownikach z płynem do dezynfekcji – instrukcję prawidłowej dezynfekcji rąk.
 5.  Monitorujemy codzienne prace porządkowe, ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekowania powierzchni dotykowych – przycisków w windzie, poręczy, klamek, włączników światła, uchwytów, poręczy krzeseł i powierzchni płaskich, w tym blatów w pomieszczeniach pracy i w pomieszczeniach do spożywania posiłków.  Przestrzegamy wymaganego dystansu przestrzennego między personelem a Gośćmi (minimum 2 metry).
 6. Ograniczamy do minimum czas przebywania Gościa przy recepcji. Stosujemy ochronną ściankę na ladzie recepcji.
 7. Ustaliliśmy i kontrolujemy maksymalną liczbę Gości  w obiekcie – na podstawie liczby dostępnych pokoi liczone jako liczba pokoi razy dwie osoby.
 8. Wyłączyliśmy z użytkowania pomieszczenia takie jak: wspólny kącik zabaw dla dzieci, jacuzzi, saunę, oraz inne, w których mogą tworzyć się skupiska ludzi, do czasu wejścia w kolejną fazę odmrażania. Umożliwiamy korzystanie z ww. przestrzeni w sytuacji wynajęcia na wyłączność przez Gości obiektu wspólnie zakwaterowanych.
 9. Umożliwiamy użytkowanie sal konferencyjnych na zasadach opisanych aktualnymi przepisami prawa (zachowanie dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m odległości osoby od osoby, przy organizacji pobytów szkoleniowych).
 10. Przestrzegamy bezwzględnego zakazu przebywania w obiekcie osób tam niezakwaterowanych.
 11. Na bieżąco dezynfekujemy, nie rzadziej niż co godzinę, ogólną toaletę, windę, blat recepcyjny (po każdym Gościu), klamki, poręcze, uchwyty, telefony, klawiaturę komputera, urządzenia w pomieszczeniach socjalnych oraz innych, często dotykanych powierzchni.
 12. Precyzyjnie dozujemy profesjonalne środki myjące.
 13. Ograniczamy rutynowe sprzątanie pokoi, które powinno się odbywać jedynie na życzenie klienta.
 14. Po każdym kliencie dokładnie sprzątamy pokój i dezynfekujemy wszystkie powierzchnie dotykowe (w tym oparcia krzeseł, foteli), sprzętu (np. piloty) i łazienki oraz gruntownie wietrzymy pomieszczenia, a po ich sprzątnięciu  – dokonujemy ozonowania specjalistycznym sprzętem.
 15. Pokój można ponownie wynająć po zakończeniu dezynfekcji w okresie zgodnym z instrukcją urządzenia służącego do dekontaminacji, albo zaleceń producenta zastosowanych technologii.
 16. Personel sprzątający został wyposażony i przestrzega używania  maseczek lub przyłbic, rękawiczek, a w razie potrzeby jednorazowego fartucha z długim rękawem. Pościel i ręczniki prane są w temp. min 60 ºC z dodatkiem detergentu przez profesjonalną pralnię. Prane i dostarczane w reżimie sanitarnym.
 17. Wprowadziliśmy zakaz używania hotelowych suszarek nadmuchowych w łazienkach pokojowych.
 18. W miarę możliwości systematycznie wietrzymy wszystkie pomieszczenia obiektu bądź ozonujemy  powierzchnie wspólne, w wyznaczonych zakresach czasowych.
 19. Wprowadziliśmy funkcjonowanie sali jadalnej  i drink baru w reżimie sanitarnym (z uwzględnieniem zakazu organizowania posiłków w formie bufetu). Możliwość serwowania posiłków tylko dla Gości obiektu w przestrzeni sali jadalnej pod warunkiem zachowania minimum 2 m odległości między osobami spożywającymi posiłek.
 20. Dezynfekujemy sprzęt hotelowy udostępniany Gościom (np. leżak ) po każdym użyciu.
 21. W związku z zagrożeniem wirusem COVID -19  obiekt  ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług, które zwiększałyby zagrożenie Gości oraz personelu  obiektu.
 22. Wyznaczyliśmy i przygotowaliśmy (m.in. wyposażony w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący) pomieszczenie,  w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.
 23. Umieściliśmy w określonym miejscu  potrzebne numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej, służb medycznych.
 24. Informujemy wszystkich Gości oraz potencjalnych klientów obiektu o procedurach bezpieczeństwa zastosowanych w związku z wirusem COVID-19 w naszym obiekcie.

 

 

Wygodne pokoje

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada

Strzałka w lewo Strzałka w prawo

Pokój 2 osobowy z dostawką

Ikona gościmax. 3 os.

Zobacz szczegóły

Pokój 2 osobowy

Ikona gościmax. 2 os.

Zobacz szczegóły

Komfortowy czteroosobowy apartament

Ikona gościmax. 4 os.

Zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie
Ikona zamknięcia